Son güncellenme :15.09.2013 21:57

Anasayfa > Anasayfa > 1. OLAĞAN KONGREMİZ VE SEÇİM SONUÇLARI

15.09.2013 Paz, 21:57

15 Eylül 2013 Pazar günü AVcılar Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz 1. Olağan Kongremiz saat 12.00 de başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın seslendirilmesinin ardından daha önceden duyurulan gündem maddelerin sunumu ile kongremiz devam etti.

Genel başkan Erkan AKSOY “yönetim çalışma raporu” sundu , ardından Şube mali sekreterimiz Mustafa KARAKAYA, mali raporu üyelerimize sundu ve mali rapor ibraz edildi.

Yeni dönemde şube yönetiminde görev almak istemeyen yöneticilerimiz Salih KURU ve Hasan OKAN’a sendikamıza emeklerinden dolayı teşekkür edildi ve kendileri için hazırladığımız plaketler takdim edildi.

Yönetim kuruluna, disiplin kuruluna ve denetim kuruluna üye olmak isteyen üyelerimiz dilekçelerini Divan’a sundular. Listeler belirlendi. Yönetime aday olan arkadaşlar kısa konuşmalarla kendilerini tanıttılar ve yeni dönemde aday olma gerekçelerini açıkladılar.

Konuşmaların ardından ilçe seçm kurulu seçimlere geçildiğini duyurdu ve 3. Nolu Şube yönetim kademelerinin seçimi için oy kullanma işlemi başladı.

17.00’de sona eren oy kullanma işleminden sonra oy sayımına geçildi ve elde edilen sonuçlar ilçe seçim kurulunca tutanak altına alındı.

1.Olağan Genel Kurulumuza katılan , oy kullanarak şube yönetiminin seçiminde rol alan, aday olarak bu önemli görevi üstlenme duyarlılığı gösteren tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Kurulan yeni yönetime başarılar dileriz.

Yönetim Kurulumuz ve Oy Dağılımı

YÖNETİM KURULU;
128 OY ŞAHİN CİNGÖZ
124 OY OĞUZ AKKAŞ
119 OY SİBEL KOCAMAN
112 OY ERKAN AKSOY
108 OY DUYGU YENİAY
101 OY MUSTAFA KARAKAYA
98 OY NURİ GÖKÇEK

269 views

Bu yazıyı paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

*